Reklama

Bolestivá kolena? Jednou denně dělejte toto…

Probudili jste se někdy s bolestí kolena, brněním v kyčlích nebo ztuhlými zády?

Přiznejme si pravdu… pokud je vám více než 50 let, je to naprosto normální.

Možná za to může změna počasí. Nebo jste den předtím odehráli příliš mnoho jamek v golfu. Nebo to trochu přehnali s prací na dvorku.

Faktem je, že jak stárneme, naše těla se neobnovují tak dobře, jako dříve. Z tohoto důvodu vypadají jednoduché úkoly, jako je chůze po schodech nebo vstávání ze židle, jako velké úsilí.

Ještě horší však je, že se při hledání řešení ke zmírnění bolesti ocitáme ve slepé uličce.

Každý den můžete užívat určité množství léků proti bolesti a tím bolest zmírnit. Ačkoli fungují, mají tyto tablety dlouhý seznam drobného tisku s nežádoucími vedlejšími efekty.

Tablety tedy nejsou něco, na co byste se chtěli neustále spoléhat.

Na druhou stranu se můžete zaparkovat na gauči a čekat, až bolest odezní. To ale může znamenat pár dní čekání, než bolest odezní. A v té době nemůžete dělat nic produktivního.

Nyní však existuje nový způsob…

Díky patří nové technice vyvinuté uznávaným ortopedickým chirurgem, která nyní umožňuje zbavit se bolesti kloubů každému - za pouhých 30 vteřin denně.

S touto novou metodou, kterou můžete provádět přímo doma, potřebujete pouze 30 vteřin denně (první věc, kterou uděláte ráno), abyste se opět postavili na nohy.

Dr. Mächtig vytvořil krátkou videoprezentaci, ve které vysvětluje tuto rutinu pro úlevu od bolestí kloubů od začátku do konce (spolu s přesnými pokyny), abyste si to mohli vyzkoušet sami doma.

Od zveřejnění videa si jeho rady prohlédly již tisíce lidí po celé zemi a všichni rádi znovu objevují, jaké to je, když se probudíte a cítíte se o mnoho let mladší.

Je jasné, že každé tělo je jiné, proto vaše výsledky závisí na různých faktorech. Také musíte tento rituál opakovat každý den, abyste viděli jeho plný účinek.

Pokud se tedy chcete cítit mladší a zbavit se bolestí kloubů bez chirurgického zákroku nebo viskosuplementace, rozhodně stojí za to doma vyzkoušet tuto vědecky ověřenou „zkratku“.

Podívejte se na video níže, dokud je stále k dispozici:

Klikněte zde a podívejte se na video

Dr. Mächtig
specialista na ortopedickou chirurgii

Dr. Mächtig je specialista na ortopedickou chirurgii. Svou práci vykonává v Chirurgickém sanatoriu Rožna dolina a ve Všeobecné nemocnici dr. Franc Derganc Nova Gorica ve Slovinsku, kde provádí řadu chirurgických zákroků.

Je také součástí týmu lékařů HDD Sij Acroni Jesenice a ve svém volném čase pomáhá lidem jako moderátor na největším slovinském portálu med.over.net, kde odpovídá na dotazy uživatelů v oblasti ortopedie a neurochirurgie.

Dr. Mächtig je také licencovaným osobním fitness trenérem s mezinárodní licencí NCSF (National Council on Strength & Fitness) a členem mezinárodně uznávané asociace AFP (Association of Fitness Professionals), kde vyučuje sportovní medicínu a funkční anatomii.