Reklama

VIDEO: “Anti-aging” metoda, kterou by měla znát každá žena nad 30 let

Vypadat mladší bylo kdysi luxusem pouze těch žen, které si mohly dovolit plastické operace a drahá kosmetická ošetření.

Zatímco slavní a bohatí vypadali, jako by nikdy nezestárli, my ostatní jsme se vyrovnali s přijetím svých vrásek a ochablé pokožky jako nevyhnutelného procesu stárnutí.

Ale nový objev v oblasti medicíny a péče o pleť nyní umožňuje stále více ženám vymazat léta v jejich vzhledu a cítit se, jako by jim bylo zpět 20 let.

Ano, čtete správně. Podle odborníků lze nejen zpomalit proces stárnutí, ale jak se ukázalo, většina žen to zvládne snadno sama z pohodlí domova.

Nejnovějším “anti-aging” trendem proto není plastická chirurgie nebo drahé krémy, ale jednoduchá každodenní rutina, která trvá méně než minutu.

(Pokud jste si všimli, že některá z vašich přítelkyň vypadá v posledních měsících mnohem mlaději a omlazeně - je velká pravděpodobnost, že tuto metodu již doma používá.)

Čím je však tento přístup tak efektivní a jak funguje?

Za tímto účelem připravil uznávaný plastický chirurg dr. Fabjan bezplatnou videoprezentaci, ve které odhaluje:

=> VIDEO: Jak vypadat o mnoho mladší bez návštěvy plastického chirurga

Jeho rady již sledovaly, sdílely a testovaly tisíce žen a většina z nich uvádí velmi výrazné změny.

Nejčastějšími hlášenými účinky jsou pevnější a zářivější pleť a viditelně méně vrásek. Mnoho z žen také uvedlo silnější a lesklejší vlasy a zvýšenou energii.

Samozřejmě, že každé tělo je jiné, proto vaše výsledky závisí na různých faktorech a abyste viděli plný účinek, budete muset tento rituál každý den opakovat.

Pokud tedy chcete vypadat mladší, aniž byste navštívili plastického chirurga nebo kosmetický salon, tato vědecky ověřená „zkratka“ rozhodně stojí za vyzkoušení doma.

Podívejte se na video níže, dokud je stále k dispozici:

Klikněte zde a podívejte se na video

Dr. Fabjan
Plastický chirurg

Dr. Fabjan je specialista na plastickou, rekonstrukční a estetickou chirurgii. Je jedním ze spoluzakladatelů kliniky Estetika Fabjan. Specializuje se na estetickou chirurgii, ambulantní estetické procedury a laserové procedury.

Dr. Fabjan je aktivním členem Mezinárodní společnosti estetické a plastické chirurgie (ISAPS - International Society of Aesthetic Plastic Surgery).